RN73R1JTTD1871F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1871F25
JLCPCB Part #
C2505493
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS