RN73R1JTTD1871D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1871D50
JLCPCB Part #
C4222337
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS