RN73R1JTTD1870F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1870F50
JLCPCB Part #
C2505459
Description
-55℃~+155℃ 100mW 187Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS