RN73R1JTTD1870B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1870B25
JLCPCB Part #
C2507602
Description
-55℃~+155℃ 100mW 187Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS