RN73R1JTTD1842D10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1842D10
JLCPCB Part #
C2545966
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.4kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS