RN73R1JTTD1842A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1842A25
JLCPCB Part #
C2566578
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS