RN73R1JTTD1822F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1822F25
JLCPCB Part #
C2497810
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.2kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS