RN73R1JTTD1822B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD1822B10
JLCPCB Part #
C2564226
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS