RN73R1JTTD1820F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1820F25
JLCPCB Part #
C3975340
Description
-55℃~+155℃ 100mW 182Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS