RN73R1JTTD1820A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1820A10
JLCPCB Part #
C2572016
Description
-55℃~+155℃ 100mW 182Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS