RN73R1JTTD1800F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD1800F100
JLCPCB Part #
C2495276
Description
-55℃~+155℃ 100mW 180Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS