RN73R1JTTD17R8B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD17R8B25
JLCPCB Part #
C2507586
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.8Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS