RN73R1JTTD17R6F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD17R6F50
JLCPCB Part #
C2495310
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.6Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS