RN73R1JTTD1783D25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1783D25
JLCPCB Part #
C3984415
Description
-55℃~+155℃ 100mW 178kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS