RN73R1JTTD1780B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1780B10
JLCPCB Part #
C4055474
Description
-55℃~+155℃ 100mW 178Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS