RN73R1JTTD1760F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1760F25
JLCPCB Part #
C2495374
Description
-55℃~+155℃ 100mW 176Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS