RN73R1JTTD1721D25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1721D25
JLCPCB Part #
C3937366
Description
-55℃~+155℃ 1.72kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS