RN73R1JTTD1673D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD1673D50
JLCPCB Part #
C2494706
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 167kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS