RN73R1JTTD1671F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1671F50
JLCPCB Part #
C4281832
Description
-55℃~+155℃ 1.67kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS