RN73R1JTTD1670F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD1670F100
JLCPCB Part #
C4136455
Description
-55℃~+155℃ 100mW 167Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS