RN73R1JTTD1642B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1642B50
JLCPCB Part #
C2519221
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.4kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS