RN73R1JTTD1603C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1603C25
JLCPCB Part #
C2519101
Description
-55℃~+155℃ 100mW 160kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS