RN73R1JTTD1600F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD1600F100
JLCPCB Part #
C3931588
Description
-55℃~+155℃ 100mW 160Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS