RN73R1JTTD15R4F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD15R4F50
JLCPCB Part #
C3924353
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.4Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS