RN73R1JTTD15R2F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD15R2F25
JLCPCB Part #
C4133138
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS