RN73R1JTTD1582F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD1582F100
JLCPCB Part #
C4072262
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS