RN73R1JTTD1581A05
MFR.Part #
RN73R1JTTD1581A05
JLCPCB Part #
C3962949
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS