RN73R1JTTD1563F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1563F50
JLCPCB Part #
C3934659
Description
-55℃~+155℃ 100mW 156kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS