RN73R1JTTD14R3D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD14R3D100
JLCPCB Part #
C2496828
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.3Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS