RN73R1JTTD1450B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1450B10
JLCPCB Part #
C4295027
Description
-55℃~+155℃ 100mW 145Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS