RN73R1JTTD1431C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1431C50
JLCPCB Part #
C2519743
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 100mW 75V Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS