RN73R1JTTD1423D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD1423D100
JLCPCB Part #
C4151662
Description
-55℃~+155℃ 100mW 142kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS