RN73R1JTTD1421B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1421B50
JLCPCB Part #
C2518264
Description
-55℃~+155℃ 1.42kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS