RN73R1JTTD1420D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD1420D100
JLCPCB Part #
C2498276
Description
-55℃~+155℃ 100mW 142Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS