RN73R1JTTD1420B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1420B10
JLCPCB Part #
C2564333
Description
-55℃~+155℃ 100mW 142Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS