RN73R1JTTD1400F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD1400F25
JLCPCB Part #
C2497050
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 140Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS