RN73R1JTTD1400C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1400C50
JLCPCB Part #
C4041283
Description
-55℃~+155℃ 100mW 140Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS