RN73R1JTTD1400B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1400B25
JLCPCB Part #
C3969809
Description
-55℃~+155℃ 100mW 140Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS