RN73R1JTTD13R3F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD13R3F100
JLCPCB Part #
C4134669
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.3Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS