RN73R1JTTD1380B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1380B10
JLCPCB Part #
C4230517
Description
-55℃~+155℃ 100mW 138Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS