RN73R1JTTD1350C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1350C50
JLCPCB Part #
C4024106
Description
-55℃~+155℃ 100mW 135Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS