RN73R1JTTD1332A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1332A10
JLCPCB Part #
C2572470
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS