RN73R1JTTD1321C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1321C50
JLCPCB Part #
C2517800
Description
-55℃~+155℃ 1.32kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS