RN73R1JTTD1302C10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1302C10
JLCPCB Part #
C3932642
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS