RN73R1JTTD12R6D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD12R6D50
JLCPCB Part #
C2494970
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.6Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS