RN73R1JTTD1270D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD1270D100
JLCPCB Part #
C2496117
Description
-55℃~+155℃ 100mW 127Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS