RN73R1JTTD1240D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD1240D100
JLCPCB Part #
C2495852
Description
-55℃~+155℃ 100mW 124Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS