RN73R1JTTD1232F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1232F50
JLCPCB Part #
C4275102
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS