RN73R1JTTD1232B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1232B25
JLCPCB Part #
C2508158
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.3kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS