RN73R1JTTD1232B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1232B10
JLCPCB Part #
C4276043
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS